SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ DLA DZIEWCZYNKI Z POZYTYWKĄ JEDNOROŻEC

Nowy

szkatulka-z-pozytywka-jednorozec

59,80 zł

Opis


SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ DLA DZIEWCZYNKI Z POZYTYWKĄ JEDNOROŻEC


POZYTYWKA JEDNOROŻEC - najbardziej magicznym elementem szkatułki jest obrotowa grająca pozytywka. Gdy wieczko zostaje uniesione, pozytywka zostaje uruchomiona, a delikatna, kojąca melodia wypełnia przestrzeń. Dziewczynka może wówczas obserwować jednorożca, który delikatnie obraca się w rytm melodii, dodając całości jeszcze większego uroku! Gdy melodia przestanie grać pozytywkę wystarczy nakręcić.

POJEMNA SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ - każda mała dziewczynka ma swoje skarby, które wymagają szczególnego przechowywania. Ten uroczy kuferek z pozytywką będzie idealnym miejscem na wszystkie drobiazgi. Pudełko w kolorze pastelowego różu wykonane jest z wytrzymałego kartonu, który ozdobiono motywem jednorożca i białymi gwiazdkami. W środku kuferka znajduję się pięć przegródek na pierścionki i kolczyki, pojemniczek i lusterko. No dole kuferka umieszczona jest szuflada, dzięki której jest jeszcze więcej miejsca na przechowywanie pamiątek.


LUSTERKO - pozytywka posiada duże lusterko na wieczku. Pozwali dziewczynce przeglądać się podczas zakładania naszyjników, kolczyków itp. Dodatkowo w lusterku możemy obserwować obracającego się jednorożca.


ZAMYKANIE NA ZATRZASK - kuferek wyposażony jest w solidne zawiaski oraz zamknięcie na zatrzask. Biżuteria Twojej córeczki oraz jej cenne skarby będą więc schowane i niedostępne dla innych osób.


SPECYFIKACJA
kolor:

  • różowy

materiał:

  • tektura

wymiary szkatułki:

  • 15 x 9 x 13 cm

waga:

  • 327 g

waga w opakowaniu:

  • 435 g
Copyright (c) 2016 DESIGNSTYL Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Internet Plus s.c.