PSI PATROL SKYE DUŻA CIĘŻARÓWKA + MINI SAMOLOT

Nowy

ciezarowka-skye

135,80 zł

Opis


PSI PATROL SKYE DUŻA CIĘŻARÓWKA + MINI SAMOLOT

Połącz siły ze Skye podczas akcji ratunkowych na autostradzie w jej Big Truck Pups — Rescue Truck.

Wielka ciężarówka ratunkowa Skye oferuje ekscytującą transformację pojazdu. Po prostu podnieś dach kabiny ciężarówki, aby Skye wsiadła i wysiadła z fotela kierowcy, a następnie podnieś dach przyczepy, aby aktywować tryb centrum dowodzenia, który zamienia przyczepę ciężarówki w dwupiętrowe centrum dowodzenia i odsłania odrzutowiec ratunkowy, dzięki czemu jest idealny pojazd ratowniczy do szybkich misji ratowniczych na autostradzie i w powietrzu.

Dzięki zabawkom Psi Patrol dzieci mogą odkrywać swoją wyobraźnię i rozwijać swoje zdolności motoryczne poprzez zabawę w udawanie, przeżywając na nowo swoje ulubione sceny z serialu, takie jak Mighty Pups i Psi Patrol Movie, lub tworzyć zupełnie nowe przygody ze wszystkimi szczeniakami Psi Patrol (każdy sprzedawany osobno).

Aby uzyskać jeszcze więcej zabawnych i ekscytujących misji inspirowanych seriami, przynieś do domu figurki akcji Big Truck Pups i ich pojazdy zespołowe na niekończące się godziny pełnych akcji przygód (każda sprzedawana osobno).

Copyright (c) 2016 DESIGNSTYL Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Internet Plus s.c.