Mata silikonowa na grill/piekarnik 3 szt wielorazowa grilluj bez spalenizny

Nowy

mata-grill

20,00 zł

Opis

Mata silikonowa na grill/piekarnik 3 szt wielorazowa grilluj bez spalenizny

Mata do grilla jest odporna na niskie i wysokie temperatury aż do 260°C. Dużą zaletą jest nieprzywieralność, dzięki czemu bez problemu usmażymy na niej warzywa, jajka, mięso bez konieczności użycia tłuszczu. Mata może być myta ręcznie jak i w zmywarce, a do jej czyszczenia nie trzeba używać żadnych środków chemicznych. Stosowanie maty podczas smażenia lub pieczenia, znacznie pomaga w utrzymaniu czystości grill lub piekarnik.


NIEPRZYWIERAJĄCA POWŁOKA – odporność termiczna (-200 do +260°C, krótkotrwała do 300°C) i ognioodporna. Dużą zaletą jest powłoka nieprzywierająca, dzięki czemu bez problemu upieczemy na niej warzywa, jajka czy mięso bez konieczności użycia tłuszczu.


WIELOKROTNEGO UŻYTKU – trwały materiał z jakiego została wykonana pozwala na długotrwałe użytkowanie. Świetnie sprawdza się zarówno na grillu jak i w domowym piekarniku.

CZYSZCZENIE – stosowanie maty podczas smażenia lub pieczenia, znacznie pomaga w utrzymaniu czystości grill lub piekarnik. Matę można myć ręcznie lub w zmywarce, a do jej czyszczenia nie trzeba używać zbędnych środków chemicznych.

BEZWONNA – mata nie przenosi zapachu przyrządzanych na niej potraw, nadaje się więc zarówno do mięsa, jak i warzyw.


SPECYFIKACJA:

  • producent: Iso Trade
  • marka: Ruhhy
  • kolor: czarny
  • wymiary: 33 x 40 cm
  • waga: 120 g
  • waga w opakowaniu: 128 g

Copyright (c) 2016 DESIGNSTYL Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Internet Plus s.c.