Wodoodporna Duża Kosmetyczka Damska Męska Kuferek Wiszący Podróżny na Kosmetyki

Nowy

kosmetyczka-wiszaca-podrozna

40,00 zł

Opis


Wodoodporna Duża Kosmetyczka Damska Męska Kuferek Wiszący Podróżny na Kosmetyki


Torba na haczyk służy do przechowywania kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji podczas podróży. Wykonana jest z bardzo mocnego i wodoodpornego materiału oxford.


PRZEZNACZENIE - kosmetyczka to torba podróżna na niezbędne kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów, które przydają się w podróży. Wisząca kosmetyczka sprawdzi się nie tylko do przechowywania kosmetyków w domu, ale podczas wyjazdów wakacyjnych, delegacji, na kempingu czy biwaku.


PAKOWNA + KIESZEŃ TERMICZNA - jedenaście kieszeni zapewniają przestrzeń do przechowywania i organizowania kosmetyków i akcesoriów, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać porządek i szybko odnaleźć potrzebne przedmioty. Dodatkowo kosmetyczka posiada osobną kieszeń termiczną na spodzie.


HACZYK + WODOODPORNOŚĆ – wieszak umieszczony wewnątrz służy do zawieszania otwartej kosmetyczki. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie podczas wyjazdów. Po zawieszeniu wszystkie kosmetyki są w zasięgu ręki! Dodatkowo materiał z którego jest wykonana kosmetyczka jest wodoodporny. To szczególnie ważne dla mężczyzn, którzy zabierają pod prysznic całą kosmetyczkę.


ZAPINANA NA ZAMEK + UCHWYT – kosmetyczka zapinana jest na zamek błyskawiczny, co pozwala to na szybkie i bezpieczne otwieranie i zamykanie. Dodatkowo posiada uchwyt na którym możesz powiesić kosmetyczkę lub założyć ją na rękę.

SPECYFIKACJA
kolor:
szary
tkanina:
oxford
wodoodporna:
tak
wymiary:
24,5 x 21 x 13,5 cm
waga:
297 g
waga w opakowaniu:
311 g

Copyright (c) 2016 DESIGNSTYL Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Internet Plus s.c.